| Monitoring systemów bezpieczeństwa

    W ramach upowszechniania na rynku najlepszych torów monitorowania systemów alarmowych oferujemy profesjonalny, dwukierunkowy monitoring radiowy posiadający najwyższe wskaźniki niezawodności i jakości, realizowany na własnych kanałach radiowych.

Monitoring drogą radiową

    Monitorowany obiekt połączony jest z Alarmowym Centrum Odbiorczym drogą, w skład której wchodzą: komputer, urządzenie transmisji i odbioru kodowanych danych w Centrum oraz podobna konfiguracja u abonenta w postaci tzw. końcówki abonenckiej. Kontakt z obiektem odbywa się na zasadzie ciągłego „przepytywania” końcówki przez system Centrum oraz każdorazowego żądania odpowiedzi, co daje pewność natychmiastowego wykrycia zakłóceń i przerw w kanalełączności oraz prób ingerencji w stan techniczny urządzeń. Jakość transmisji i „wydarzenia” w obiekcie są archiwizowane w pamięci komputera z możliwością wydruków w dowolnych konfiguracjach.

Monitoring drogą telefoniczną

    Monitorowany obiekt może być połączony z Alarmowym Centrum Odbiorczym drogą telefoniczną po łączach komutowanych. Kontakt z obiektem odbywa się na zasadzie odbierania zaistniałych w obiekcie wydarzeń. Podobnie jak przy monitoringu drogą radiową – wydarzenia są archiwizowane w pamięci komputera z możliwością wydruków w dowolnych konfiguracjach.

Monitoring GSM

    Do monitorowania obiektu drogą telefonii komórkowej GSM, niezbędny jest moduł nadajnika GSM, który w połączeniu z telefonem komórkowym /i kartą SIM/ pełni funkcję nadajnika GSM. Poprzez sieć komórkową sygnalizuje o różnych zdarzeniach zachodzących w systemie alarmowym. Zdarzenia są archiwizowane w pamięci komputera.    Firma posiada w ciągłej gotowości Grupy Patrolowo - Interwencyjne liczące po dwie osoby każda, wysyłane do obiektu niezwłocznie po odebraniu sygnału. Na miejscu, GPI podejmuje interwencję i ochronę obiektu, powiadamia Policjęlub Straż Pożarną – Centrum posiada bezpośrednie z nimi połączenie /powiadomienie straży, zgodnie z zawartym porozumieniem o współpracy w zakresie ochrony ppoż./.

W celu omówienia szczegółów zapraszamy do siedziby naszej firmy lub prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 55/643 77 22.

Podstrony

Dane kontaktowe


Firma : PROMET-SERVICE Sp. zo.o.
Adres : 82-300 Elbląg, ul.Łokietka 119
Tel : (55) 643 77 22
Tel/fax : (55) 643 77 33
Telefon 24 h : (55) 643 77 77
E-mail : biuro@promet.elblag.pl
NIP : 578 000 30 56
© 2018 PROMET-SERVICE Agencja ochrony Sp.z o.o.
Projekt i wykonanie
Agencja reklamowa FOKUS
Odwiedzin: 70    Dzisiaj: 26    On-line: 2